4 причини за победата на Монако | webcafe.bg

4 причини за победата на Монако

16.03.2017, 14:37 (обновена 17.03.2017, 17:06)

1 от 5 снимки Назад Напред

1

Млади, безстрашни и задружни - Монако е една от приятните изненади в Шампионската лига този сезон...

Монако успя. Преодоля изоставането си от два гола от първия 1/8-финал и отстрани Манчестър Сити след 3:1 в реванша на „Луи II”.

Тимът на Леонардо Жардим изигра перфектно първо полувреме, в което взе аванс от два гола и натика противника в собственото му наказателно поле.

След почивката Лирой Сане върна един гол за „гражданите“, но само шест минути по-късно Тимое Бакайоко донесе победата и класирането за Монако.

„Монегаските“ вече тръпнат в очакване да научат съперника си на 1/4-финалите, като жребият ще се състои в петък от 13:00 часа българско време.

Как обаче Монако стигна до победата и обрата от 3:5? Вижте в галерията 4 причини за успеха на французите.

Oще: 1/4-финали  1/8-финали  4 причини за победата на монако  андреа раджи  бенжамен менди  бернардо силва  даниел субашич  килиан мбапе  леонардо жардим  лирой сане  манчестър сити  монако  реванш  следващия тиер анри  фабиньо  шампионска лига