Лудогорец не може да си позволи нов такъв мач: 5 извода след загубата от Истанбул ББ | webcafe.bg

Милен Стаменов
24.11.2017, 01:25 (обновена 26.11.2017, 11:49)

1 от 6 снимки Назад Напред

Лудогорец - Истанбул Башакшехир 1:2

Снимка: © Ludogorets.com

Влизането на Кешеру през второто полувреме промени играта на Лудогорец, но двата гола пасив се оказаха твърде много. Ето пет основни извода, които можем да си направим след мача...

Донякъде неочаквано, Лудогорец отстъпи с 1:2 на Истанбул Башакшехир и не успя да си осигури класирането на 1/16-финалите в Лига Европа.

Необичайно слабо първо полувреме беше основната причина за загубата на „орлите" от турския съперник, който показа, че не може да бъде подценяван, макар че дойде в Разград без някои основни фигури.

През второто полувреме разградчани надиграха противника, но изпуснаха шансовете си за обрат и ще трябва да си подсигурят класирането в последния мач срещу Хофенхайм.

Българският шампион е втори в група С с осем точки, на две зад лидера Брага, три пред Истанбул ББ и четири пред вече отпадналия Хофе.

Лудогорец все още държи съдбата си в свои ръце, но сега е моментът да си вземе поуките от злополучния вчерашен мач. Защо тимът изглеждаше по този начин през първата част и с какво турците успяха да го изненадат?

Вижте в галерията пет извода от Лудогорец - Истанбул ББ 1:2.

Oще: 1/16-финал  абдула авджъ  бекове  брага  вандерсон  групи  групова фаза  димитър димитров  димитър димитров-херо  доверие  договор  евротурнири  завършващи удари  загуба  изчакване  истанбул башакшехир  истанбул бб  класира  класиране  клаудиу кешеру  клуб  лига европа  лудогорец  натанаел  орлите  основни фигури  отписал  полувреме  преса  приказки  пропуски  първенство  разград  разградчани  сисиньо  следваща фаза  сметки  състав  тактика  турци  херо  хофенхайм  яцек гуралски