Милан с утешителен разгром, вкара три за 13 минути | webcafe.bg

Милан с утешителен разгром, вкара три за 13 минути

14.09.2017, 22:03 (обновена 14.09.2017, 22:14)
Милан - Шкендия 6:0

Андре Силва записа хеттрик при разгрома над Аустрия Виена

Милан се утеши след тежката загуба от Лацио в Серия А с разгром над Аустрия Виена на старта на Лига Европа.

"Росонерите" си решиха гостуването в австрийската столица още в началото и до 20-ата минута вече водеха с 3:0.

След 7 минути игра Хакан Чалханоглу разстреля вратаря за 1:0. Три минути по-късно той спечели топката и изведе Андре Силва сам срещу Хаджикич, а португалецът покачи на 2:0. В 20-ата минута отново Андре Силва вкара трети гол за Милан, и то пак след асистенция на Чалханоглу.

Веднага след почивката Аустрия се отчете почетен гол чрез Боркович, отбелязал с глава след центриране от корнер.

Но това само ядоса гостите. В 56-ата минута Андре Силва оформи хеттрика си за 4:1, а след още няколко минути тъкмо влезлият на терена Сусо стреля много красиво отдалеч за крайното 5:1.

Oще: андре силва  аустрия виена  лига европа  милан  разгром  росонерите  сусо  утешителен  хакан чалханоглу  хеттрик