Автогол доближи ЦСКА и Георги Миланов до групите на Шампионската лига | webcafe.bg

Автогол доближи ЦСКА и Георги Миланов до групите на Шампионската лига

16.08.2017, 00:00 (обновена 16.08.2017, 00:22)
Георги Миланов

Миланов игра в последните двайсетина минути за ЦСКА Москва

ЦСКА Москва спечели драматично първия двубой срещу швейцарския Йънг Бойс в плейофите за груповата фаза на Шампионската лига.

Московчани се наложиха с 1:0 благодарение на автогол в самия край на мача от страна на бранителя Касим Нуху, който дава много ценно предимство на ЦСКА преди реванша. Георги Миланов влезе като резерва за руския тим в 73-ата минута.

По същото време Живко Миланов изигра цял мач за АПОЕЛ Никозия при важната домакинска победа с 2:0 над Славия Прага, която доближи кипърците на крачка от груповата фаза в Лигата. АПОЕЛ нанесе тежък удар с два бързи гола във 2-ата и 10-ата минута на Де Камарго и Алонефтис, а опитният Миланов игра на инжекции заради контузия в коляното и издържа на терена до края.

Ето всички резултати от плейофите за Шампионската лига тази вечер:

Карабах - Копенхаген 1:0

АПОЕЛ Никозия - Славия Прага 2:0

Хофенхайм - Ливърпул 1:2

Спортинг - Стяуа 0:0

Йънг Бойс - ЦСКА Москва 0:1

Oще: автогол  апоел никозия  български национал  георги миланов  доближи  живко миланов  йънг бойс  плейоф  плейофи  реванш  резултати  славия прага  цска москва  шампионска лига