Дерменджиев: Ранният гол стресна момчетата | webcafe.bg

Дерменджиев: Ранният гол стресна момчетата

16.02.2017, 22:09 (обновена 16.02.2017, 22:15)
1

Лудогорец запази шансове за класиране след 1:2 на "Васил Левски"

Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев не изрази притеснение след загубата с 1:2 от Копенхаген.

Разградчани загубиха домакинството си от 1/16-финалите в Лига Европа, като гол в 81-вата минута на Клаудио Кешеру запази шансовете им за класиране напред живи.

„Като резултат не е добре, но изиграхме много добър мач, а и имаме още 90 минути – сподели Дерменджиев по БНТ 1 след мача.

Ранният гол стресира отбора, но момчетата имат характер. Така или иначе направихме добър мач, няма значение, че резултатът е 2:1. Силово ни превъзхождаха, но ние контролирахме играта.

Не ни изненадаха. Знаехме, че проблем ще ни бъдат статичните ситуации, от каквато получихме и първия гол”, добави треньорът на Лудогорец.

Реваншът в Дания е точно след седмица.

Oще: 1/16-финали  билети  васил левски  георги дерменджиев  загуба  копенхаген  лига европа  лудогорец  фенове