18.10.2017, 12:00 (обновена 19.10.2017, 19:45)

1 от 8 снимки Назад Напред

манчестър сити 2:1 наполи, манчестър сити, наполи, шл,

Снимка: © getty

Със специалното участие на Едерсон, Стърлинг и Диавара

Манчестър Сити продължава отличното си представяне този сезон във всички турнири.

Лидерът в Англия победи у дома Наполи с 2:1 и преодоля първото си сериозно предизвикателство в Шампионската лига този сезон.

Головете за успеха отбелязаха Стърлинг и Габриел Жезус, а дори две дузпи не помогнаха на лидера в Серия А да вземе поне точка от мача.

Всички очакваха двубоят между два от отборите в Европа, практикуващи най-красив футбол, да бъде доста интригуващ и тъкмо това се случи.

Първото полувреме бе категорично за домакините, но след почивката италианците се представиха значително по-добре, макар това да не бе достатъчно поне за точка от гостуването им в Манчестър.

Наполи се представя отлично в родината си тази година, но създаде неочаквано малко положения пред стража на Сити Едерсон, който бе сред героите в мача, отразявайки изпълнение на звездата Дрис Мертенс от бялата точка.

Очаква ни без съмнение и много интригуващ реванш в Неапол, защото тези два отбора определено имат какво да покажат на терена.

Вижте в галерията 7 ненормални статистики след първия мач между Манчестър Сити и Наполи в ШЛ.

Oще: гбриел жезус  дузпа  едерсон  луди  манчестър сити  манчестър сити 2:1 наполи  наполи  ненормални статистики  победа  рахим стърлинг  реванш  шампионска лига

Регистриран на: 20.02.2015, 19:36

1 Вълков | 18.10.201716:42

А бе какво ми ги хвалите, играха играха едно полувреме.Наполи не си повярва че може да ги бие .Второто полувреме ги навряха в к.чи за..ик ама нямаха късмет.