Тактиката на Херо и още 3 причини за голямата европейска победа на Лудогорец | webcafe.bg

Тактиката на Херо и още 3 причини за голямата европейска победа на Лудогорец

Милен Стаменов
29.09.2017, 04:27 (обновена 01.10.2017, 16:42)

1 от 5 снимки Назад Напред

Лудогорец - Хофенхайм 2:1

Снимка: © Ludogorets.com

Голът на Дяков за 1:1 в самото начало на второто полувреме промени мача по вкуса на Лудогорец. Ето факторите, донесли големия успех...

В мач, който ще се помни дълго, Лудогорец повали силния немски Хофенхайм с 2:1 в груповата фаза на Лига Европа.

Публиката на "Лудогорец Арена" в Разград се наслади на оспорван спектакъл, който можеше да завърши всякак, но който българският шампион спечели след обрат и голове на Светослав Дяков и Джоди Лукоки през второто полувреме.

"Това беше най-силният мач на Лудогорец под мое ръководство", каза след срещата треньорът Димитър Димитров-Херо, чиито идеи за отбора все повече си личат на терена.

Как успяха "орлите" да надделеят над изявяващия се успешно в Бундеслигата Хофенхайм, който наскоро победи дори Байерн Мюнхен?

Вижте в галерията четирите основни фактора, довели до една от големите европейски победи на Лудогорец.

Oще: анализ  групова фаза  джоди лукоки  димитър димитров  евротурнири  евроуспех  експеримент  защита  изводи  кадрови проблеми  крило  лига европа  лудогорец  лудогорец арена  марселиньо  нападател  немски  обрат  орлите  отборен дух  разград  светослав дяков  схема  тактика  треньорски дуел  фактори  херо  хофенхайм  юлиан нагелсман