Рома загуби от Виляреал, но нямаше проблеми с класирането | webcafe.bg

Рома загуби от Виляреал, но нямаше проблеми с класирането

23.02.2017, 21:48 (обновена 23.02.2017, 22:09)
Рома - Виляреал 0:1

Тоти изигра цял мач при загубата на Рома, която обаче не застраши класирането на осминафиналите

Рома загуби с 0:1 домакинството си на Виляреал в мач реванш от 1/16-финалите на Лига Европа - но заради победата си с 4:0 в първия мач нямаше проблеми да се класира напред.

Единственото попадение на "Олимпико" вкара Рафаел Сантос Боре в 16-ата минута, а цял мач за Рома изигра легендата Франческо Тоти. Десетина минути преди края Антонио Рюдигер от домакините беше изгонен за втори жълт картон.

В друг от мачовете в Лига Европа АПОЕЛ Никозия с българския защитник Живко Миланов направи сензация и отстрани испанския Атлетик Билбао.

Кипърците победиха с 2:0 като домакини и продължават в осминафиналите след общ резултат 4:3.

Пиерос Сотириу и Янис Яниотас вкара за АПОЕЛ през второто полувреме, а Живко Миланов изигра цял мач за тима си.

Oще: апоел  атлетик билбао  виляреал  живко миланов  класиране  лига европа  рома  сензация  франческо тоти