АЕК отново спря яловия Милан

02.11.2017, 22:08 (обновена 02.11.2017, 22:26)
Милан - АЕК 0:0

Милан отново завърши 0:0 с гръцкия АЕК в Лига Европа, този път като гост.

Със същия резултат завърши мачът между двата тима преди две седмици на "Сан Сиро". Сега "росонерите" отново не убедиха с играта си, макар че можеха да измъкнат победата в 57-ата минута, когато Рикардо Монтоливо уцели греда.

Кото цяло, гостите играха по-раздвижено след почивката, но въпреки влизането на Сусо, Франк Кеси и Никола Калинич от резервната скамейка, така и не успяха да вкарат.

Все пак преди двете поредни равенства Милан беше записал две победи в групата и остава лидер в класирането с 8 т. АЕК е на второ място с 6, а трети е Аустрия Виена, който победи Риека с 4:1 като гост.

Oще: аек  лига европа  милан  нулево равенство  патрик кутроне  рикардо монтоливо  росонерите  сан сиро  сусо  ялов