20.10.2017, 00:14 (обновена 20.10.2017, 01:12)
Милан - АЕК 0:0

Патрик Кутроне се ядосва след поредния пропуск пред вратата на АЕК

Милан пренесе колебливата си форма и в евротурнирите.

След три поредни загуби в Серия А, "росонерите" стигнаха само до 0:0 на "Сан Сиро" срещу АЕК в Лига Европа.

Накрая тифозите изпратиха футболистите с освирквания, но все пак Милан остава начело на групата си със 7 т., защото в първите два мача записа победи.

В късните мачове от Лига Европа се изложи и Евертън, който загуби от гостуващия Лион с 1:2.

Тимът на Роналд Куман все още няма победа в групата си и е последен в класирането с 1 т. Лион е втори с 5 т., на две зад лидера Аталанта, докато кипърският Аполон е трети с точка над английския отбор.

На "Гудисън Парк" Евертън получи гол още в 6-ата минута, когато Набил Фекир вкара от дузпа. Ашли Уилямс изравни с глава в 69-ата, но шест минути по-късно Бертран Траоре майсторски с пета донесе победата на Лион.

Oще: аек  ашли уилямс  бертран траоре  група  гудисън парк  евертън  изложиха  класиране  лига европа  лион  милан  набил фекир  роналд куман  росонерите  сан сиро