Железния човек е от Байерн, Реал има супергерои и на скамейката: 5 извода от битката на колосите | webcafe.bg

13.04.2017, 01:04 (обновена 15.04.2017, 14:40)

1 от 6 снимки Назад Напред

Байерн Мюнхен - Реал Мадрид 1:2

Нойер направи чудеса на вратата, но дори това не беше достатъчно, когато към супергероите от Реал беше прибавен и един от скамейката. Вижте петте основни извода от двубоя на "Алианц Арена" в галерията...

Реал Мадрид постигна може би най-голямата си победа през сезона и надви Байерн на „Алианц Арена" с 2:1.

„Кралете" напълно надиграха съперника през второто полувреме, възползваха се от численото си предимство и с два гола на Кристиано Роналдо обърнаха резултата в своя полза - така полуфиналът вече изглежда много близо.

Байерн можеше да поведе с 2:0 в края на първата част, но шокиращият пропуск от дузпа на Артуро Видал тласна срещата в друга посока.

Червеният картон на Хави Мартинес в 61-вата минута направи мача непосилно труден за домакините, а на вратата Мануел Нойер ги спаси от много по-тежка загуба.

Как Зидан спечели битката срещу един от учителите си - Карло Анчелоти, кои бяха трите неща, които провалиха Байерн и какви са шансовете на баварците в реванша?

Вижте в галерията пет извода от първия двубой между колосите.

Oще: алианц арена  артуро видал  баварците  байерн  байерн мюнхен  белия балет  ветерани  видеоповторения  вратар  грешки  дузпа  железният човек  изводи  кралския клуб  кристиано роналдо  мануел нойер  марко асенсио  никола рицоли  пропуск  реал  реал мадрид  реванш  резерви  рекорд  роберт левандовски  скамейка  спасявания  супергерои  съдии  съдийство  технологии  томас мюлер  хави мартинес  червен картон  числено предимство  човек по-малко  шампионска лига  шансове