Зидан скъса панталоните си от радост

13.04.2016, 01:21 (обновена 13.04.2016, 21:00)
Зидан

Голяма радост

Кристиано Роналдо наниза хеттрик за победата с 3:0 над Волфсбург в реванша от 1/4-финалите в Шампионската лига и прати Реал Мадрид сред последните четири отбора.

Португалецът наниза първите два гола в рамките на само 60 секунди през първата част, а третият – заби от пряк свободен удар, намирайки пролука в стената на „вълците”.

При третото попадение на Роналдо Зидан буквално скъса панталоните си в скокове от радост.

Е, поне може да кажем, че си е струвало.

Реал неутрализира аванса на Волфсбург от 2:0 от първата среща и за шеста поредна година е на полуфинал.

Oще: 1/2-финали  1/4-финали  волфсбург  зинедин зидан  кристиано роналдо  полуфинали  скъсани дрехи  четвъртфинали  шампионска лига