19.10.2016, 23:33 (обновена 20.10.2016, 00:14)
345346333

Снимка: © getty

Робен вкара в края.

Байерн Мюнхен победи с 4:1 у дома ПСВ Айндховен в мач от група D на Шампионска лига. За домакините се разписаха Томас Мюлер, Йосуа Кимих, Роберт Левандовски и Ариен Робен.

Първият гол падна в 13-ата минута благодарение на Томас Мюлер. В 21-ата резултатът се удвои, когато Джошуа Кимих се възползва отлично след центриране на Давид Алаба.

До края на полувремето Байерн се отчете с няколко пропуска, а Лусиано Нарсин намали пасива на своите – 2:1.

След почти час игра Роберт Левандовски вкара дежурния си гол, въпреки че в този мач не му вървеше много, а 5 минути преди края Ариен Робен оформи крайния резултат.

В другия сблъсък от групата Атлетико Мадрид взе минимална победа с 1:0 над руския Ростов.

Oще: ариен робен  атлетико мадрид  баварците  байерн мюнхен  голове  давид алаба  джошуа кимих  диего симеоне  карло анчелоти  резултати  роберт левандовски  ростов  томас мюлер  шампионска лига