Разгром за младежите на Лудогорец - 1:8 срещу ПСЖ | webcafe.bg

Разгром за младежите на Лудогорец - 1:8 срещу ПСЖ

28.09.2016, 18:41 (обновена 28.09.2016, 18:44)
лудогорец, базел, младежи

Младежите на Лудогорец записаха второ поредно поражение

Младежкият тим на Лудогорец до 19 години катастрофира срещу талантите на ПСЖ във втория си мач от младежката Шампионска лига. Младите „орли“ загубиха с 1:8, като и в двете полувремена допуснаха по четири гола във вратата си.

Есенде (9`), Уеа (29`), Есенде (32`), Нкунку (40`), Уеа (48`), Нкунку (79` от дузпа), Уеа (85`) и Диаби (88`) вкараха головете за гостите в срещата, играна на стадион „Георги Аспарухов“.

Почетното попадение за българчетата отбеляза Денислав Александров в 38-ата минута, като това бе и първият гол за разградчани в тазгодишния турнир, след като загубиха с 0:1 от Базел в първия си мач.

Ако това Уеа ви звучи толкова познато, има защо. Това е синът на легендарния африкански нападател Джордж Уеа – Тим, който се отчете с хеттрик за парижани.

Следващият двубой за младите „орли“ е гостуване на Арсенал в средата на октомври.

Oще: георги аспарухов  групи  групова фаза  денислав александров  лудогорец  младежи  псж  тим уеа  шампионска лига