Иско трябва да е титуляр на финала: 4 извода от Атлетико - Реал 2:1 | webcafe.bg

Иско трябва да е титуляр на финала: 4 извода от Атлетико - Реал 2:1

11.05.2017, 00:46 (обновена 12.05.2017, 00:49)

1 от 5 снимки Назад Напред

Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 2:1

Голът на Иско в края на първото полувреме уби надеждите на Атлетико след страхотното начало на домакините. Ето 4 неща, които научихме от мача...

Реал загуби от Атлетико мадридското дерби на "Висенте Калдерон" с 1:2, но е на финал в Шампионската лига.

"Кралете" не изиграха най-добрия си мач в полуфинала-реванш снощи, но благодарение на победата с 3:0 в първия мач, отстраниха "дюшекчиите" и се класираха за решителния двубой срещу Ювентус.

Двата гола на Атлетико в началото дадоха индикации, че можем да станем свидетели на още едно чудо в Шампионската лига този сезон, но попадението на Иско в края на първото полувреме сложи край на всякакви илюзии.

Така, без да покаже най-доброто си ниво, Реал продължи успешния си ход и вече е на крачка от втора поредна купа от Шампионската лига.

С какво може "кралския клуб" да надделее над Ювентус на финала, как Атлетико успя да надиграе съперника снощи и с какви чувства си тръгва Диего Симеоне от Шампионската лига този път?

В галерията може да видите 4 извода от Атлетико - Реал 2:1.

Oще: атлетико  атлетико мадрид  белия балет  висенте калдерон  вратар  гарет бейл  диего симеоне  дюшекчиите  заслужава  зинедин зидан  зрелище  изводи  иско  какво научихме  кейлор навас  кралете  кралския клуб  мадридско дерби  начало  обрат  отстрани  полуфинал  реал  реал мадрид  реванш  серхио рамос  темпо  титуляр  финал  чудо  шампионска лига