Буфон се подмладява, Иниеста изглежда свършен: 5 извода след Ювентус-Барселона | webcafe.bg

Буфон се подмладява, Иниеста изглежда свършен: 5 извода след Ювентус-Барселона

12.04.2017, 01:22 (обновена 14.04.2017, 00:20)

1 от 6 снимки Назад Напред

Ювентус - Барселона 3:0

Юве успя да запази вратата си суха и да проведе мача точно както искаше. Ето пет неща, които научихме от срещата

Ювентус отстреля Барселона с категорично 3:0 в първия двубой между двата тима от четвъртфиналите в Шампионската лига.

Двата гола на Пауло Дибала през първата част и довършващият удар с глава на Киелини след почивката направиха „бианконерите" фаворити за продължаване на полуфиналите.

Както и самият Луис Енрике призна, тежката загуба на каталунците съживи съвсем скорошния кошмар от онова 0:4 в Париж срещу ПСЖ. Само че обратът този път изглежда още по-малко вероятен.

Във вълнуващия двубой снощи, с множество сблъсъци, опасни положения и динамика, изглеждаше, че Ювентус провежда мача точно както иска.

А слабостите на Барса бяха твърде очевидни за пореден път този сезон, наказаният Бускетс липсваше ужасно, защитата се пропукваше с лекота, създадените положения се пропускаха някак безотговорно.

С какво успя Ювентус да съсипе съперника и защо Барселона допусна отново да изглежда по този начин във важен мач?

Вижте в галерията пет извода от двубоя.

Oще: андре гомеш  андрес иниеста  барса  барселона  бианконерите  ветерани  дани алвеш  двубой  джанлуиджи буфон  джорджо киелини  жереми матийо  звезда  изводи  каталунците  кошмар  луис енрике  масимилиано алегри  наказан  незаменим  обрат  пари сен жермен  пауло дибала  подмладява  проблеми  провал  псж  реванш  свършен  серхио бускетс  слабости  треньор  флангове  хавиер масчерано  халф  халфова линия  чудо  шампионска лига  юве  ювентус