Замеряха Донарума с пари на мач на младежите

Джанлуиджи Донарума усети и другата страна на монетата
Още през първото полувреме, при резултат 0:0, фенове от един от секторите зад вратите хвърлиха фалшиви пари върху Донарума.
Според различни източници това са фенове на Милан от полския фенклуб. Очаква се тези действия да продължат на всеки мач на Италия до 21 г.
„Адзурите” спечелиха първия си мач от груповата фаза с 2:0 срещу Дания, но младият вратар не бе в напълно победоносно настроение.
Пари, пари, пари...

Джанлуиджи Донарума започна да усеща и фенското недоволство, след като допреди седмица бе един от най-обичаните играчи на Милан и таланти на Италия, изобщо.

18-годишният страж обаче отказа да поднови договора си с „росонерите”, който изтича през следващото лято, и се очаква да напусне „Сан Сиро” още този трансферен прозорец.

Донарума е част от състава на Италия до 21 г. за Европейското първенство, което се провежда в Полша. „Адзурите” спечелиха първия си мач от груповата фаза с 2:0 срещу Дания, но младият вратар не бе в напълно победоносно настроение.

Още през първото полувреме, при резултат 0:0, фенове от един от секторите зад вратите хвърлиха фалшиви пари върху Донарума. Според различни източници това са фенове на Милан от полския фенклуб. Очаква се тези действия да продължат на всеки мач на Италия до 21 г.

Иначе, тимът на Луиджи Ди Биаджо спечели с 2:0, благодарение на голове на Лоренцо Пелегрини и Андреа Петаня през второто полувреме.

Италия има три точки и е на върха в група C, заедно с тима на Германия, който победи Чехия също с 2:0 на старта. Дания и Чехия са с по 0.