Какво ли си мислеше Гуардиола?

16.01.2017, 12:22 (обновена 17.01.2017, 17:38)

1 от 7 снимки Назад Напред

josep

6 неща, които може да са минали през ума на Гуардиола при загубата с 0:4 от Евертън...

Евертън разгроми Манчестър Сити с 4:0 и прати „гражданите” извън топ 4, на цели 10 точки зад лидера Челси.

Това бе трета победа в последните четири кръга за „карамелите” и тимът на Роналд Куман вече е само на 11 точки зад четвъртия Арсенал.

Джосеп Гуардиола изглеждаше безпомощен в последните минути на „Гудисън”, въпреки че използва само една от трите смени.

Със сигурност, испанецът ще запомни неделния следобед дълго време.

Експериментът му с Пабло Сабалета като дефанзивен полузащитник, който в една-две ситуации се озова и на върха на атаката, се сгромоляса.

Защитата и Клаудио Браво отново бяха безобразни, а лидерите Серхио Агуеро и Давид Силва и рекордните покупки Рахийм Стърлинг и Кевин де Бройне пропуснаха всички положения, които се откриха пред тях.

Но какво си мислеше Гуардиола в самия край, когато Евертън заби и четвъртия пирон в ковчега на „гражданите”?

В галерията ви предлагаме 6 възможни сценария, които са минали през ума на Пеп при разгромната загуба.

Oще: 2016/17  байерн мюнхен  барселона  висша лига  висша лига 21  гудисън  джон стоунс  джосеп гуардиола  евертън  клаудио браво  лионел меси  манчестър сити  роберт левандовски