Пике очаква бейби бум: Ще падне много любов | sportcafe.bg

Пике очаква бейби бум: Ще падне много любов

09.03.2017, 11:52 (обновена 10.03.2017, 14:58)
пике

Ако предположението на Пике се сбъдне, в болниците в Барселона ще падне голямо крещене към края на годината

Жерар Пике очаква феновете на Барселона да отпразнуват знаменития обрат от 0:4 в първия мач до 6:5 в общия резултат срещу Пари Сен Жермен с „много правене на любов“.

Бранителят на каталунците предупреди местните болници да наемат допълнително лекари и медицински сестри и да очакват бейби бум след 9 месеца, благодарение на чудото, което сътвори Барселона на „Камп Ноу“ в сряда вечер.

А имайки предвид, че част от феновете останаха на трибуните 30 минути след последния съдийски сигнал, пеейки, все още под влиянието на емоциите от невероятния обрат, Пике може и да не е много далеч от истината.

„Болниците трябва да наемат повече сестри в следващите 9 месеца, защото тази вечер ще се прави много любов“, каза щастливият Пике след мача.

(Дръж се, Шакира!)

Барселона стигна до сензационното 6:1, благодарение на три късни гола.

Първо – бомбен изстрел на Неймар от пряк свободен удар в 88-ата направи резултата 4:1. След това отново бразилецът се разписа от измислената дузпа, свирена за нарушение срещу Луис Суарес.

Героят, който донесе победата обаче, бе резервата Серхи Роберто, забивайки топката в мрежата на трагичния Трап, благодарение а брилянтен пас зад отбраната на ПСЖ на Неймар.

Oще: 1/8-финали  барселона  бебета  бейби бум  болници  двойки  жерар пике  история  лекари  любов  най-великия обрат  обрат  пари сен жермен  пике и шакира  правене на любов  празненства  празнуване на победата  псж  реванш  секс  серхи роберто  сестри  шакира  шампионска лига