ЛА Галакси победи Торонто с два гола на Златан (ВИДЕО) | sportcafe.bg

ЛА Галакси победи Торонто с два гола на Златан (ВИДЕО)

05.07.2019, 07:33 (обновена 05.07.2019, 13:11)

С два гола на Златан Ибрахимович ЛА Галакси победи Торонто с 2:0 в мач от редовния сезон на американската МЛС. Резултатът бе 0:0 около четвърт час преди края на редовното време, когато Златан взе нещата в свои ръце.

В 75-ата минута шведът се възползва от добро центриране отдясно и с глава прати топката в далечния ъгъл на вратата на съперника.

Минута преди изтичането на 90-те Ибра завърши отлична атака на Галакси, след като излезе на стрелкова позиция, овладя топката и хладнокръвно я прати в мрежата за втори път.

Така голмайсторът вече има 13 попадения през сезона.

Oще: mls  галакси  златан  златан ибрахимович  ла галакси  млс  торонто