Валери дебютира с гол и тежка загуба

Божинов игра едно полувреме, след което бе сменен от Макриев.

Левски загуби с 2:4 от чешкия Теплице във втората си контрола на кипърска земя.

Дебют за вицешампионите направи Валери Божинов, както и бившият бранител на Берое Пламен Крумов.

Валери дори отбеляза единия от головете за Левски, като с неговото попадение резултатът стана 1:1.

Мирослав Иванов направи загубата малко по-почетна с красиво попадение от фаул малко преди края.

Алдин Чаич в 11-та минута, Вуш в 26-та, отново Чаич в 71-та и Литсинги след спорна дузпа в 76-та минута вкараха четирите гола за чехите, които са трети в първенството.

Това бе втора загуба в Кипър след поражението с 1:2 от втородивизионния руски Мордовия преди няколко дни.