Бразилия победи Република Корея

Неймар отбеляза първия гол за "златистите". Снимка: Getty Images
Неймар отбеляза първия гол за "златистите".

Звездите на Барселона и Челси Неймар и Оскар отбелязаха головете за победата на Бразилия с 2:0 срещу Република Корея в приятелски мач, игран пред повече от 65 хиляди зрители в Сеул.

Неймар откри резултата в края на първото полувреме след прецизно изпълнение на свободен удар.

Три минути след почивката Паулиньо асистира на Оскар и футболистът на Челси реализира второто попадение в полза на "селесао".

Във вторник Бразилия продължава своето азиатско турне с контролна среща със Замбия в Пекин.

Република Корея вече се класира за световното първенство догодина и през следващата седмица ще играе приятелски двубой с Мали.