Монтела: Юнайтед не ни притесни особено. Играхме страхотно

Монтела заяви, че отборът му е играл страхотно и в двата мача. Снимка: Getty Images
Монтела заяви, че отборът му е играл страхотно и в двата мача.

В края на ноември миналата година Милан уволни Винченцо Монтела, но бившият италиански национал много бързо си намери работа.

Севиля повярва в него и Самолетчето се отблагодари с достигането до четвъртфиналите в Шампионската лига след елиминиране на Манчестър Юнайтед.

Монтела не скри радостта си от победата с 2:1 над Манчестър Юнайтед на "Олд Трафорд".

"Играхме страхотно тук, както и в първия мач. Всичко бе перфектно. Това е специална нощ и ние се радваме да бъдем тук. Поздравявам играчите за прекрасната им игра. Заложих на Меркадо отдясно, защото това бе сблъсък на опита.

Кяер също бе полезен със своя опит и се защитавахме добре. Доволни сме да спечелим тук на този специален стадион и да постигнем този исторически резултат. Щастлив съм за играчите и феновете. В началото стояхме добре, но в първите 30 минути не успявахме да завършим добре атаките.

Съперникът не ни притесняваше особено. С влизането на Бен Йедер станахме по-остри и той направи разликата с неговите два гола. Той е фантастичен нападател и вече има 10 гола в Шампионската лига", заяви Монтела.