Петев изгледа как Юве разнищи Динамо

Игуаин отново се разписа.

Ювентус записа първа победа в група "Н" на Шампионската лига, след като победи с 4:0 Динамо (Загреб) на стадион „Максимир“.

За победителите се разписаха Гонсало Игуаин, Миралем Пянич и Пауло Диабала, а автогол си вкара вратаря на хърватите Адриан Шемпер.

На трибуните загубата изгледа и новия треньор Ивайло Петев, който в сряда ще бъде официално представен.

В 24-ата минута Ювентус поведе след груба грешка в защитата на Динамо. Бонучи пробва дълъг пас към Пянич, а Сигали отклони топката, така че тя да стане лесна за босненския национал, който технично я насочи в ъгъла на вратата за 0:1.

Малко по-късно Гонсало Игуаин също добави името си сред голмайсторите, за да осигури комфортна преднина до почивката.

В 57-ата минута Диабала попари и последните останали надежди на домакините, а катастрофата стана пълна, когато и вратарят Шемпер си вкара автогол след удар на Дани Алвеш.