Резервите на Реал се измъчиха, но продължават за Купата

Скромните гости отново дадоха отпор на Реал, както и в първия мач между двата тима Снимка: Getty Images

Реал Мадрид се класира на 1/8-финал за Купата на краля, макар че допусна разочароващо равенство 2:2 на "Бернабеу" в мач реванш срещу скромния Фуенлабрада.

"Белия балет" игра с резервите, които отново не впечатлиха, а третодивизионният тим се бореше до последно, въпреки че беше загубил с 0:2 първия мач с два гола от дузпи.

Сега Фуенлабрада поведе в 25-ата минута чрез Луис Мия след лоша намеса на Кейлор Навас. Между 57-ата и 60-ата минута аутсайдерът имаше две прекрасни положения да удвои преднината си, но първо Навас спаси, а после и напречната греда помогна на Реал.

Малко след влизането на Гарет Бейл от скамейката срещата се промени. Той беше в основата и на двата гола на Борха Майорал в 63-ата и 70-ата минута, довели до пълен обрат и 2:1 за домакините.

Минута преди края Алваро Портия беше оставен да стреля два пъти и изравни за 2:2.