Ивелин Попов се разписа срещу отбора на Николай Костов

Попов бе сменен двайсетина минути преди края, когато всичко вече беше решено.

Капитанът на национален отбор Ивелин Попов се разписа за клубния си отбор Кубан при победата с 3:0 над Тосно в турнира за купата на Русия.

Българският полузащитник откри резултата в 26-та минута и помогна на своя тим да се класира за четвъртфиналите на турнира.

Другите два гола за Кубан вкара Ибрахим Балде до почивката. В 69-та минута Попов бе сменен от Игнатиев.

Отборът на Тосно, чийто треньор е българският специалист Николай Костов, не успя да затрудни тима от Краснодар и напусна турнира.

Сензацията в тази фаза на купата на Русия поднесе Арсенал (Тула), който отстрани гранда Зенит (Санкт Петербург) след победа като гост с 3:2.