Sportcafe logo

Пълната програма за мачовете на Евро 2016

Sportcafe
17.05.2016, 21:43 (обновена 04.07.2016, 08:33)

1 от 3 снимки Назад Напред

Евро 2016

БНТ и Нова ще си поделят мачовете на предстоящото Европейско първенство

Евро 2016 вече е тук. Ето и пълната програма за мачовете в българския ефир:

10.06.2016
Франция – Румъния 22.00 БНТ1/БНТ HD, "Нова"/"Диема спорт"

11.06.2016
Албания – Швейцария 16.00 БНТ1/БНТ HD
Уeлс – Словакия 19.00 БНТ1/БНТ HD
Англия – Русия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

12.06.2016
Турция – Хърватия 16.00 БНТ1/БНТ HD, "Нова"/"Диема спорт"
Полша – Сев. Ирландия 19.00 "Нова"/"Диема спорт"
Германия – Украйна 22.00 БНТ1/БНТ HD

13.06.2016
Испания – Чехия 16.00 БНТ1/БНТ HD
Ирландия – Швеция 19.00 БНТ1/БНТ HD
Белгия – Италия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

14.06.2016
Австрия – Унгария 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
Португалия – Исландия 22.00 БНТ1/БНТ HD

15.06.2016
Русия – Словакия 16.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
Румъния – Швейцария 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
Франция – Албания 22.00 БНТ1/БНТ HD

16.06.2016
Англия – Уелс 16.00 БНТ1/БНТ HD
Украйна – Сев. Ирландия 19.00 БНТ1/БНТ HD
Германия – Полша 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

17.06.2016
Италия – Швеция 16.00 "Нова"/"Диема спорт"
Чехия – Хърватия 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
Испания – Турция 22.00 БНТ1/БНТ HD

18.06.2016
Белгия – Ирландия 16.00 "Нова"/"Диема спорт"
Исландия - Унгария 19.00 БНТ1/БНТ HD
Португалия – Австрия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

19.06.2016
Швейцария – Франция 22.00 БНТ1/БНТ HD
Румъния – Албания 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

20.06.2016
Русия – Уелс 22.00 БНТ1/БНТ HD
Словакия – Англия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

21.06.2016
Украйна – Полша 19.00 БНТ1/БНТ HD
Сев. Ирландия – Германия 19.00 "Диема"/"Диема спорт 2"
Хърватия - Испания 22.00 БНТ1/БНТ HD
Чехия – Турция 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

22.06.2016
Исландия – Австрия 19.00 БНТ1/БНТ HD
Унгария – Португалия 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
Италия – Ирландия 22.00 БНТ1/БНТ HD
Швеция – Белгия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

Елиминационна фаза:


25.06.2016
Швейцария - Полша 16.00 БНТ1/БНТ HD
Уелс - Северна Ирландия 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
Хърватия - Полша 22.00 БНТ1/БНТ HD

26.06.2016
Франция - Ейре 16.00 "Нова"/"Диема спорт"
Германия - Словакия 19.00 БНТ1/БНТ HD
Унгария - Белгия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

27.06.2016
Италия - Испания 19.00 БНТ1/БНТ HD
Англия - Исландия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

30.06.2016
Полша - Португалия 22.00 БНТ1/БНТ HD

01.07.2016
Уелс - Белгия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

02.07.2016
Германия - Италия 22.00 БНТ1/БНТ HD

03.07.2016
Франция - Исландия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

06.07.2016
Португалия - Уелс 22.00 БНТ1/БНТ HD

07.07.2016
Германия - Франция 22.00 "Нова"/"Диема спорт"

10.07.2016
Финал 22.00 БНТ1/БНТ HD, "Нова"/"Диема спорт"

Oще: бнт  групи  групова фаза  евро 2016  елиминации  нова  осминафинали  полуфинали  приятелски мач  програма  финал  четвъртфинали 


Webcafe.bg предупреждава, че администраторите на сайта трият коментари, които съдържат нецензурни думи, обиди по расов, етнически, религиозен, полов или сексуален признак, както и коментарите, които са на латиница.