ЦСКА загуби от Локо Мездра

Спорно е дали Томас Прагер ще остане в ЦСКА.

Предимно с юноши и няколко от резервите от първия състав ЦСКА загуби с 1:2 като гост на третодивизионния Локомотив Мездра в контролна среща. Проверката бе организирана, за да бъде тестван дошлият на проби австриец Томас Прагер, както и десният бек Иво Райков.

Двамата играха пълни 90 минути, като не впечатлиха особено с представянето си. Домакините, които играят в Северозападната "В" група играха по-добре и заслужено победиха. Борис Петков реализира две идентични попадения, като излизаше сам срещу Стоян Колев.

В първия случай стражът отби първия изстрел, но беше безпомощен при добавката. При втората ситуацията пък шутът на Петков се отби в гредата и от там влетя в мрежата. Пол Александров пък върна единия гол в 79-та минута, но гостите не успяха да направят нищо повече.

Стойчо Младенов изгледа мача от трибуните, а като наставник на "червените" бе записан Альоша Андонов.

ЦСКА: Стоян Колев, Иво Райков, Христо Мартински, Тони Стоичков, Асен Бойчев (17-Емил Ботев), Калоян Янков, Томас Прагер, Пол Александров, Димитър Маймунков, Омар Косоко, Бруно Морейра