Вутов бележи за Удинезе

Антонио откри головата сметка в мача още в 28-ата минута

Антонио Вутов отбеляза първия си гол с екипа на Удинезе.

Бившият футболист на Левски се разписа при равенството 1:1 на младежката формация на клуба от Серия "А" в контролата срещу националите на Сърбия до 23 години.

Срещата се игра в Босна и Херцеговина. Антонио откри головата сметка в мача още в 28-ата минута.

Юношата на "сините" бе точен от дузпа, която реферът отсъди. Николич изравни десет минути преди края на срещата.

Вутов бе титуляр и остана на терена до 77-ата минута на спаринга.

Антонио Вутов все още няма право да играе в официалните мачове, тъй като се чака позволение от УЕФА, защото футболистът все още е непълнолетен.

Българинът често е използван в приятелски срещи, които се организират от ръководството на Удинезе.