Японски автогол помогна за нова победа на ЦСКА-София

Каранга също не пропусна да отбележи дежурния си гол, с който вече има седем попадения от началото на първенството

ЦСКА-София не срещна затруднения при гостуването на Берое и постигна поредната си победа в Първа лига.

"Армейците" спечелиха с 3:0 в Стара Загора и вече имат пет поредни успеха в шампионата, като поне временно излязоха и на първо място в класирането с 16 т.

Берое изненадващо натисна в началото на мача, но гостите постепенно изравниха играта.

В 27-ата минута японецът Кохей Като засече по странен начин центриране отляво и вкара в собствената си врата - така благодарение на автогола ЦСКА се оттегли с преднина от 1:0 на почивката.

В 57-ата минута Фернандо Каранга се възползва от извеждащ пас и вкара дежурния си гол за "червените", с което резултатът стана 2:0.

В 67-ата минута Николай Бодуров вкара за 3:0 със силен удар и подпечата победата.