ЦСКА се препъна и в Благоевград

Пирин и ЦСКА изиграха оспорван мач в Благоевград, който завърши без победител

ЦСКА-София продължава без победа като гост този сезон в Първа футболна лига.

"Армейците" стигнаха само до 1:1 при гостуването на Пирин Благоевград в 4-ия кръг от българското първенство. В миналото си гостуване футболистите на Христо Янев загубиха с 0:1 от Верея.

Тази вечер в Благоевград двата отбора не успяха да си вкарат гол през първото полувреме. В 54-ата минута Арсенио Нунеш откри резултата за гостите с прехвърлящ удар с глава, който преодоля излезлия малко напред Красимир Костов. В 63-ата минута Димитър Благов изравни след хубава атака с двойно подаване около дъгата на наказателното поле, извеждащ пас към Благов и точен негов шут с левия крак от около 12 метра.

Със спечелената точка ЦСКА-София е на трето място в класирането със 7 точки, на три зад първенците Черно море и Дунав, които имат по 10. Пирин е на девето място с 4 точки.