Бодуров игра цял мач при нова загуба на Фулъм

Бодуров започна като титуляр и игра цял мач.

Националът Николай Бодуров игра като титуляр за отбора на Фулъм при загубата с 0:2 срещу Брайтън в мач от 24-ия кръг на Чемпиъншип. Поражението остави лондончаните на 17 място в  класирането, докато гостите от Брайтън се измъкнаха от зоната на изпадащите.

Бодуров започна в стартовите 11 и остана на терена цял мач, като дори имаше шанс да се разпише в средата на първото полувреме, но неговият удар с глава след центриране от корнер прелетя край гредата на гостите.

Те пък се възползваха от своите положения през второто полувреме, като Адриан Колунга вкара от дузпа след близо час игра на "Крейвън котидж", а Соломон Марш добави в мрежата на Маркъс Бетинели подаване на Жоао Карлос Тейшейра.

Фулъм е на пет точки от зоната на изпадащите в Чемпиъншип след две поредни поражения по време на празничната програма. На 3 януари лондончаните ще играят отново като домакини, този път срещу Уулвърхемптън.