Вияш-Боаш не може да обясни разгрома

Вияш-Боаш не обясни загубата от Сити Снимка: getty images
Вияш-Боаш не обясни загубата от Сити

Мениджърът на Тотнъм Андре Вияш-Боаш призна, че „няма какво да каже" след загубата на тима му от Манчестър Сити с 0:6. Това е едва четвъртата загуба на Тотнъм този сезон, но португалецът призна, че тя ще се отрази тежко на клуба.

„Този мач започна много трудно за нас - обясни Вияш-Боаш. - Да ти вкарат гол само след 15 секунди игра е сериозно, това поставя под съмнение плана ти за целия мач, трудно е да преглътнеш такъв удар в самото начало.

„Все пак, смятам, че реагирахме много добре на първия гол, това може би е единственото позитивно нещо за нас след тази загуба.

„След това всичко тръгна зле за нас - допълни мениджърът на Тотнъм. - Нашият отбор разполага с една от най-добрите защити във Висшата лига, а пуснахме шест гола, не знам какво да кажа, нямам какво да кажа.

„Факт е, че Сити игра отлично, а ние бяхме изключително слаби и платихме висока цена за това. След четвъртия гол вече бях наясно, че тимът ни психически отсъства от този мач."

След тази разгромна загуба Тотнъм се озова на девето място във Висшата лига, а в следващия си шампионатен мач играе с Манчестър Юнайтед.