Минимални победи за мадридските лидери

Кристиано донесе победата при гостуването на Малага

Отборите на Реал и Атлетико Мадрид постигнаха победи в срещите си от 28-ия кръг на испанското футболно първенство.

"Кралете" се наложиха с 1:0 при визитата си на Малага, докато "дюшекчиите" надиграха Еспаньол със същия резултат у дома.

Единственото попадение в двубоя на "Висенте Калдерон" отбеляза Диего Коща в 55-та минута. За него това е гол №23 от началото на сезона в Ла Лига.

Няколо часа по-рано Кристиано Роналдо дари трите точки на Реал.

В средата на първото полувреме Кристиано получи далечен пас от Бейл, излъга трима и с отсечен нисък удар по диагонала не остави шансове на Вили Кабайеро - 0:1.

Лошата новина за Карло Анчелоти е контузията на Карим Бевзема, който напусна терена след сблъсък със съотборника си Роналдо.