Кошмар за Реал на "Бернабеу"

Валядолид си тръгна с точка от "Бернабеу" Снимка: Getty Images
Валядолид си тръгна с точка от "Бернабеу"

Реал Мадрид взе само точка от първото си домакинство за сезона в Ла лига, завършвайки 1:1 срещу Валядолид.

Нулите на светлинното табло се запазиха повече от 80 минути, преди Карим Бензема да открие резултата в 82-рата минута с хубав удар, след като укроти топката с гръб към вратата и с обръщането я прати в долния ляв ъгъл.

Преднината на „белите“ обаче се задържа само шест минути. Сержи Гуардиола завърши страхотна контраатака с удар между краката на Тибо Куртоа и попари феновете на „Сантяго Бернабеу“.

Съдията даде четири минути продължение, но и те не стигнаха на Реал да вкарат втори гол и да вземат трите точки.