"Титлата е решена? В Бразилия ли съм?"

Моуриньо все още брои Юнайтед в борбата за титлата Снимка: Getty Images
Моуриньо все още брои Юнайтед в борбата за титлата

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо отказа да признае борбата за титлата във Висшата лига за приключила.

„Червените дяволи“ победиха Борнемут с 1:0 в междинния кръг, но останаха на цели 11 точки от лидера Манчестър Сити, който подобри рекорда и постигна 15-а поредна победа в първенството след 4:0 като гост на Суонзи.

„Всичко ще приключи през май. Ако титлата е решена, щях да съм на ваканция в Бразилия или Лос Анджелис“, каза Моуриньо след мача.

Ромелу Лукаку вкара победното попадение за Юнайтед, а Антони Марсиал и Маркъс Рашфорд имаха добри възможности да отбележат втори гол, с който да решат мача.

„Доволен съм от трите точки, беше тежък мач. Те имаха ден повече почивка от нас и бяха по-свежи. Марсиал и Рашфорд имаха възможности да вкарат, но в последните 15 минути бяхме притиснати.“

През уикенда Юнайтед гостува на УБА, който си тръгна с точка от „Анфийлд“ в сряда вечер. Манчестър Сити пък приема Тотнъм.