Отново блестящ Бербатов за Монако

Бербатов вече има 4 гола за "монегаските"

Димитър Бербатов изигра силен мач при разгромната победа на Монако с 6:0 над Ланс в четвъртфинален мач за Купата на Франция. Българинът бе титуляр и се отчете с гол и асистенция.

Той остана на терена до 75-та минута, когато бе заменен от Антони Мартиал. Резултатът бе открит от домакините в 18-та минута чрец Лукас Окампос.

В 41-та минута Бербатов удвои. Ривиер получи топката в наказателното поле и видя непокрития българин, който хладнокръво прати топката във вратата.

В 54-та минута Митко се отчете и с асистенция. Българинът изведе по отличен начин Ривиер сам срещу вратаря и нападателят прокара топката към вратата за 3:0.

Фабиньо, Окампос с второто си попадение и резервата Жофри Кондогбия оформиха разгрома.

Монако е фаворит за спечелването на трофея, а Бербатов вече има 4 гола за тима от Княжеството.