Роналдо отново взе маската на Дибала, Юве се забавлява с опашкар | sportcafe.bg

Роналдо отново взе маската на Дибала, Юве се забавлява с опашкар

15.02.2019, 22:57 (обновена 15.02.2019, 23:36)
Ювентус - Фрозиноне 3:0

Роналдо отново отпразнува попадението си, показвайки "маската", която е запазена марка на съотборника му Пауло Дибала. Преди това аржентинецът от своя страна заимства характерния жест на CR7

Ювентус не срещна проблеми в поредния си мач от Серия "А" и надви с 3:0 опашкаря Фрозиноне в Торино.

Пауло Дибала откри още в 6-ата минута след асистенция на Кристиано Роналдо, а Леонардо Бонучи удвои в 16-ата след разбъркване при ъглов удар.

В 63-ата минута Марио Манджукич асистира много добре на Роналдо, който не пропусна да се разпише за 3:0 и отново отпразнува гола с жеста с маската - запазената марка на съотборника му Дибала.

При своя гол обаче, самият Дибала беше направил "маската" и я беше съчетал с характерното движение на Роналдо при отпразнуване на попадение.

Така Юве излезе с цели 14 т. преднина на върха в Серия "А" преди изиграването на останалите мачове от кръга.

Другата седмица отборът има доста по-сериозно изпитание и гостува на Атлетико Мадрид в Шампионската лига.

Oще: жест  забавлява  италия  кристиано роналдо  маска  опашкар  отпразнуване  отпразнуване на гол  пауло дибала  радост  серия а  старата госпожа  фрозиноне  юве  ювентус