И кечистът Русев не помогна на Локо Пд срещу Лудогорец

Лудогорец постигна класичека победа. Снимка: ludogorets.com
Лудогорец постигна класичека победа.

Лудогорец победи Локомотив Пд с 3:0 като гост и дръпна с 4 точки на ЦСКА, който стигна само до 1:1 у дома с другия пловдивски гранд Ботев.

"Орлите" нанесоха своя удар между 14-ата и 17-ата минута, когато се разписаха Клаудиу Кешеру и Марселиньо.

На полувремето роденият в пловдив кечист Александър Русев се появи на терена и получи подарък от домакините.

Локомотив започна по-силно втората част и пропусна няколко положения, но устремът на домакините понамаля след 67-ата минута, в което Пламен Николов заслужено бе изгонен за закъснял шпагат в краката на откъсващия се Лукоки.

Малко повече от 10 минути след това токов удар спря осветлението на стадион "Локомотив" и двата тима не играха около 5 минути. В продължението резервата Жоао Пауло оформи крайното 3:0