ЦСКА е втори след удар в Ловеч - 1:0

Неманя Милисавлевич отново бе жокер на ЦСКА с победен гол.

ЦСКА е втори в "А" група след трудна, но заслужена победа над Литекс в Ловеч. Неманя Мисилавлевич вкара гола на успеха - 1:0, в 48-ата минута. Попадението дойде с голям късмет, след като рикошет отклони топката в мрежата.

Но нямаше нищо щастливо в победата на гостите, които надиграха Литекс на неговия терен. Още до почивката ЦСКА трябваше да води, изпусна поне 3 чисти положения, а реферът Ивайло Стоянов не даде и дузпа за армейците за игра с ръка на Иван Горанов.

След почивката домакините опитаха натиск, но контрите на ЦСКА пак бяха по-опасни.
В 70-ата минута и домакините с основание искаха дузпа, отново неотсъдена за нарушение срещу Джордан.

ЦСКА и Литекс са с равни точки - по 58, но армейците имат предимстно в преките двубои. Те са и на 6 точки зад лидера Лудогорец, който в неделя приема Ботев.