Левски копае дъното - 1:1 с Хасково у дома

Левски не успя да бие най-слабия отбор в "А" група.

Левски не спира да копае дъното, където определено се намира. Грандът стартира във втората шестица на плейофите с домакинско 1:1 срещу Хасково, като дори "сините" имаха късмет да не загубят.

Гостите поведоха в 15-ата минута с гол на Димитър Алексиев, а Антонио Аниете изравни в средата на второто полувреме.

В края златни шансове се отвориха пред нападатели на Хасково, а не - както би следвало, пред фаворита.

Хасково е последен в "А" група с 9 точки и при предишните си две гостувания на "Герена" през сезона отнесе 0:3 и 0:8.

Тимът падна с 1:5 у дома от Славия преди няколко дни...

Левски е седми с 35 точки, но вече само на една пред Черно море.

Явно животът във втората шестица няма да е лесен за феновете на гранда, които вече не могат да повярват на това, което виждат.