Чочев с първи гол в Серия А

Ивайло Чочев вкара първия си гол в Серия А при победата с 3:1 над Удинезе

Ивайло Чочев вкара първия си гол в Серия А, а в 30-я кръг на италианския шампионат неговият Палермо победи с 3:1 Удинезе. Попадението на българина, което се оказа третият гол за гостите падна в 66-ата минута, а преди него точни за Палермо бяха Ашраф Лазаар в 15-ата и Лука Ригони в 21-ата минути. Чочев вкара с глава, след като получи топката с точно центриране на Андреа Рисполи.

Ветеранът на Удинезе Андреа ди Натале върна един гол за домакините в 81-ата минута, но това се оказа всичко, на което беше способен тимът от Удине.

След 30 кръга в Италия Палермо заема 11-ото място в 38 точки, а Удинезе е 14-и с 34 пункта.