Големият грешник: Пет от шестте гола, допуснати от Юве този сезон, са от грешки на Бонучи (видео)

Леонардо Бонучи се завърна в Ювентус през това лято като част от сделката по преминаването на Гонсало Игуаин в Милан.

31-годишният защитник реши да приеме предизвикателството на „росонерите“, но, като че ли, от началото на миналия сезон формата му тръгна стремглаво надолу.

След един, меко казано, незадоволителен сезон на „Сан Сиро“, Бонучи се завърна в Торино, но и през тази кампания продължава да прави много грешки.

Всъщност, оказва се, че именно Лео е големият виновник за почти всички голове, допуснати от „старата госпожа“ от началото на сезона.

Видео показва как Бонучи е основната причина за пет от инкасираните шест попадения от Юве от старта на Серия А, включително и за изравнителния гол на Дженоа при равенството 1:1 в събота.

12:22Роналдо с нов велик голов рекорд

Юве бе повел рано-рано в резултата, благодарение на Кристиано Роналдо, но Даниел Беса изравни в 67-ата минута, възползвайки се от грешка на Бонучи.

Това бяха първи загубени точки за торинци от началото на кампанията след осемте им поредни победи. Въпреки това, Юве продължава да е лидер с четири точки пред втория Наполи.

Вижте във видеото петте грешки на Бонучи, от които Ювентус допусна гол.