Берое изпусна Черно море в Стара Загора

Играчите на Берое не успяха да зарадват днес феновете си с победа

Берое изпусна възможността да заеме второто място в А група, след като не успя да победи Черно море у дома в мач от 23-я кръг на националния шампионат.

Мачът завърши 0:0 и така Берое не успя да се използва от нулевото равенство на Левски с последния в класирането Монтана и старозагорци са третият отбор с 35 точки, борещ за втората позиция. Другите два са Левски и Славия.

Футболистите на Берое доминираха в по-голямата част от мача, но така и не успяха да стигнат до гол, след като записаха поредица пропуски. Варненският отбор устиска нулевото равенство, въпреки че игра цял час по-малко след изгонването на Бакари, който за 30 минути успя да си изкара два жълти картона.