Демона с хеттрик за ЦСКА при 4:2 срещу Беласица

ЦСКА записа 25-а поредна победа в Югозападната "В" група - 4:2 срещу Беласица на стадиона в Гоце Делчев. Николай Цветков-Демона се отличи с хеттрик, а за "червените" се разписа и Александър Александров. И двете попадения за петричани отбеляза капитанът им Владимир Кабранов.

Треньорът на ЦСКА Христо Яневм съхрани голяма част от титулярите, които изнесоха тежестта при успеха с 2:0 над Берое в полуфинал за купата през седмицата. Цветков откри резултата в 17-ата минута направо от корнер, като топката мина между краката на вратаря Марио Василев.

Демона удвои със силен удар в средата на първото полувреме. След почивката Кабранов намали от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Виктор Райчев. Малко по-късно обаче стражът на Беласица допусна нов комичен гол - Цветков стреля слабо от фаул, но топката тупна пред Василев и го прехвърли. Така интригата приключи, а до края двата тима си размениха по още един гол.