С фамозен гол от центъра на Хари Кейн, Тотнъм повали Ювентус в шоу (видео)

Хари Кейн влезе като резерва през втората част и вкара на Шчезни със страхотно изпълнение Снимка: Getty Images

Тотнъм победи Ювентус с 3:2 в Сингапур в приятелска среща от турнира International Champions Cup.

Мачът ще се запомни най-вече с фамозния победен гол на Хари Кейн от центъра, но и преди него не липсваха интересни моменти. Двата тима изиграха атрактивен двубой, в който не липсваха опасни атаки и пред двете врати, а зрителите се насладиха на два пълни обрата.

През първото полувреме Тотнъм откри резултата с гол на Ерик Ламела след добавка.

Само за 4 минути през втората част обаче, Юве обърна, като първо Гонсало Игуаин изравни с плътен удар от дъгата на наказателното поле.

Кристиано Роналдо направи 2:1 и беше сменен, а като смяна за Юве дебютира новото попълнение Матайс де Лихт.

В 65-ата минута новият при "шпорите" Танги Ндомбеле изведе Лукас Моура и бразилецът изравни за 2:2.

В последните секунди на срещата дойде и моментът на Хари Кейн, който беше започнал мача от скамейката. Голмайсторът шокира излезлия напред Войчех Шчезни със страхотен удар малко пред центъра и го прехвърли за крайното 3:2.

Шчезни също се беше появил като резерва, а титуляр на вратата беше легендата Джанлуиджи Буфон. За "бианконерите" едно полувреме изигра и друг от новите, Адриен Рабио.