Юнайтед на Оле мина и през Фулъм, Погба с нови два гола

Погба вече има 8 гола и 5 асистенции в 9 мача от Висшата лига при Оле Гунар Солскяер Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед постигна нова победа под ръководството на Оле Гунар Солскяер - 3:0 като гост на предпоследния Фулъм в среща от 26-ия кръг на Премиършип.

"Червените дяволи" нямаха големи проблеми срещу раздирания от проблеми съперник и в 15-ата минута Пол Погба откри резултата.

Французинът стреля мълниеносно с левия крак от малък ъгъл, Серхио Рико беше неподготвен и пусна топката зад себе си.

В 23-ата минута при контраатака Антони Марсиал направи самостоятелен пробив и завърши покрай вратаря за 2:0.

В 65-ата минута Хуан Мата беше изблъскан в наказателното поле и Юнайтед получи дузпа, а от наказателния удар Пол Погба отбеляза втория си гол и гостите можеха спокойно да доиграят срещата.

Така поне за един ден Манчестър Юнайтед се изкачва в топ 4 в класирането. Сега отборът на Солскяер е 4-и с 51 т., а една по-малко има Челси.

Утре на "сините" предстои тежко гостуване на шампиона Манчестър Сити.