Велик Меси измисли пряк свободен паненка (видео) | sportcafe.bg

Велик Меси измисли пряк свободен паненка (видео)

30.03.2019, 19:13 (обновена 04.04.2019, 09:16)

Лионел Меси продължава да прави, каквото си поиска, с противниковите отбори и го доказа отново в дербито на Каталуния.

Аржентинският нападател отбеляза и двата гола за победата с 2:0 над Еспаньол на „Камп Ноу“, първият от които бе истински шедьовър.

Меси приложи паненката, но при изпълнението на пряк свободен удар, което хвърли трибуните в екстаз в 71-вата минута за 1:0.

Крайният резултат Лео оформи минута преди края, завършвайки атака, започнала от вратаря Тер Стеген и след асистенция на Малком донесе нови три точки за Барса.

Това бяха голове №30 и №31 за Меси само в Ла лига през този сезон в 28 мача. Барселона пък увеличи аванса си пред втория Атлетико Мадрид на 13 точки, като вече има 69 на върха. По-късно днес „дюшекчиите“ гостуват на Алавес. Еспаньол остава 14-и с 34.

Oще: 2018/19  барселона  видео  еспаньол  лионел меси  паненка  пряк свободен удар