Мизерията продължава

Сезонът на Юнайтед е кошмар
Левандовски, който през лятото напуска Дортмунд, се отличи с два гола в Санкт Петербург

Манчестър Юн. претърпя поредното унижение през сезона.

Английският първенец си тръгна съкрушен с 0:2 при гостуването на Олимпиакос в първи осминафинал от Шампионската лига.

Феновете на гръцкия хегемон изживяха празник, а мизерията на "дяволите" продължава.

Гърците пречупиха именития си съперник с по едно попадение в двете полувремена.

Малко преди почивката Маниатис стреля към вратата на Де Хеа от далечна дистанция, топката в последния момент се отклони в крака на аржентинеца Алехандро Домингес и влетя в мрежата, като изненада неприятно вратаря, който беше избрал друга позиция.

10 минути след почивката костариканският национал Джоел Кемпбъл удвои резултата с мощен удар извън наказателното поле, а до края нов гол не падна.

Юнайтед е на 11 точки от топ 4 в Премиършип, класирането за четвъртфиналите на Шампионската лига виси на косъм, а главата на Дейвид Мойс е на дръвника.

Липсата на Сър Алекс Фъргюсън не може да бъде преодоляна лесно...

Борусия Дортмунд победи Зенит с 4:2 в първия мач във вторник, който се игра с близо 3 часа по-рано.

Головете за германския тим реализираха Хенрих Мхитарян (4), Марко Ройс (5) и Роберт Левандовски (61, 71), а за питерци точни бяха Олег Шатов (57) и Хълк (69-дузпа).

Зенит игра много слабо в защита, а в нападение също не бе убедителен срещу миналогодишния финалист в Лигата. Определено, реваншът за питерци в Дортмунд се очертава почти невъзможен.