Реал подгони трета поредна с гол на Рамос със задна ножица

Този път Рамос вкара не с глава, а със задна ножица Снимка: Getty Images
Този път Рамос вкара не с глава, а със задна ножица

Победителят в Шампионската лига от последните две години Реал Мадрид стартира тазгодишната надпревара с рутинно 3:0 над гостуващия АПОЕЛ Никозия.

Гостите бяха без контузения Живко Миланов, но започнаха добре мача и даже създадоха две положения в началото.

В 12-ата минута обаче Кристиано Роналдо завърши комбинация между Иско и Бейл и откри резултата. След три минути отново португалецът стреля с глава, но пропусна да удвои.

До края на полувремето "кралете" не успяха да си решат мача, но в 51-ата минута получиха дузпа за игра с ръка и от бялата точка Роналдо вкара втория си гол в мача.

В 61-ата минута впечатляващ гол вкара бранителят Серхио Рамос, който реагира бързо в наказателното поле и със задна ножица покачи на 3:0.

До края голове на Реал бяха отменени на два пъти заради засади на Роналдо и мачът завърши при този резултат. В другия двубой от групата Тотнъм победи с 3:1 Борусия Дортмунд.